Служба автомобільних доріг
у Полтавській області

» Прес-центр » новини » Привітання начальника Служби Володимира Трояновського з Днем автомобіліста та дорожника.

Привітання начальника Служби Володимира Трояновського з Днем автомобіліста та дорожника.

Автомобільний транспорт є найпотужнішим видом транспорту в Україні. Головною його складовою є мережа автомобільних доріг загального користування – від доріг місцевого значення до міжнародних транспортних коридорів. Значення автомобільних доріг для держави важко переоцінити. Кожну добу ними перевозяться мільйони тонн вантажів та сотні тисяч пасажирів. Стан доріг має безпосередній вплив на розвиток економіки та добробут громадян.

У день професійного свята висловлюю щиру подяку Президенту України за увагу, яка приділяється розвитку дорожнього господарства, Прем’єр-міністру України та його команді, а також Укравтодору за наполегливу роботу щодо створення дорожнього фонду України, народним депутатам України за підтримку рішень спрямованих на покращення стану автомобільних доріг та безпеки дорожнього руху.

Завдяки вам та інтенсивній праці наукових, проектних та підрядних організацій вже у поточному році у рази збільшилися обсяги дорожньо-ремонтних робіт. Збільшене фінансування з державного бюджету дало змогу розпочати процес відновлення автодоріг державного значення, а зміни до законодавства дозволили залучити на ремонт доріг значні фінансові ресурси територіальних громад.

Окрема подяка органам виконавчої влади та місцевого самоврядування Полтавської області всіх рівнів за активну підтримку державного курсу на поліпшення дорожньої інфраструктури. Завдяки прийнятим рішенням щодо надання співфінансування, на дорожні роботи в Полтавській області було залучено майже мільярд гривень з державного бюджету. При цьому активно ведуться роботи з проектування капітальних ремонтів автомобільних доріг та мостів для їх реалізації у наступні роки.

Я вірю, що спільна робота відновить віру у розвиток дорожнього господарства, підвищить престиж дорожнього робітника, сприятиме створенню нових робочих місць та забезпечить європейський рівень українським дорогам. Зі святом автомобіліста і дорожника!

 

 

 

З повагою,

начальник Служби автодоріг

у Полтавській області

Володимир Трояновський