Служба автомобільних доріг
у Полтавській області

» Прес-центр » новини » Керівництво Укравтодору та місія Світового банку обговорили реконструкцію дороги Київ-Харків в межах Полтави

Керівництво Укравтодору та місія Світового банку обговорили реконструкцію дороги Київ-Харків в межах Полтави

Начальник Служби автодоріг Володимир Трояновський разом з головою Полтавської ОДА Валерієм Головком зустрілися в Укравтодорі з представниками місії Світового банку. Тема розмови – реконструкція автодороги М-03 Київ-Харків-Довжанський в межах міста Полтава в районі McDonald's.

- Раніше планувалося, що за кошти кредиторів побудуємо другу чергу обходу Полтави, але проаналізувавши фінансову частину, дійшли висновку, що реконструкція наявної дороги буде коштувати на 1 мільярд гривень дешевше, ніж будівництво обходу, - пояснює В.Трояновський.

Разом з радником голови УАД Олександром Кавою керівництво Служби презентувало пропозиції щодо майбутньої реконструкції. За рахунок 3-D моделювання чітко прослідковується рух всіх потоків транспорту.

- Укравтодор детально вивчав пропозицї Служби автодоріг. Ми виїжджали на безпосереднє місце перетину двох міжнародних шляхів – Київ-Харків та Полтава-Олександрія. Побудувавши обхід, ми розмежуємо транзитний та місцевий транспорт, - розповідає радник голови Укравтодору Олександр Кава.

Наразі триває передача вулиць Київське та Харківське шосе на баланс Укравтодору. Нині ними опікується міська влада.

- Будівництво подібної розв’язки стане візитною карткою Полтави, її автомобільними воротами, - резюмує голова Полтавської ОДА Валерій Головко.