Служба автомобільних доріг
у Полтавській області

» Прес-центр » новини » Дорогу на Кременчук розпочали активно ремонтувати

Дорогу на Кременчук розпочали активно ремонтувати

Автодорога М-22 Полтава-Олександрія збудована в 60-х роках ХХ ст. За цей час жодного разу не проводилися капітальні ремонти – лише ямкові. Щодня проїжджає до 20 тисяч транспортних засобів, значна частина з них – великоваговики. У зв’язку з цим на деяких ділянках проїзної частини дорожній одяг втратив свою міцність, в результаті утворюється ямковість.

- У 2016 році тут розпочатий капітальний ремонт. З початком цьогорічного сезону роботи з капітального та поточного середнього ремонтів продовжуються. За результатами аукціонів в системі ProZorro переможцем стала компанія «Ростдорстрой». У 2016 році на окремих ділянках цей підрядник вже здійснював капремонт, - розповідає начальник Служби автомобільних доріг Володимир Трояновський.

Підприємство забезпечене необхідними ресурсами - має власний асфальтобетонний завод та технічну базу, яка розташована поруч з ділянками, де будуть проводитися роботи. Це дасть змогу не витрачати додаткового часу та коштів на підвезення матеріалів з інших районів. Підрядник на виконані роботи дає гарантію 10 років. Аби дорога витримала стільки часу, використовують сучасні технології.

- Спочатку укладається 12 сантиметрів щебенево-піщаної суміші, додається цемент та спеціальна емульсія і перемішується за допомогою ресайклінгу. Далі укладається декілька шарів асфальтобетону різної товщини, - пояснює генеральний директор ТОВ «Ростдорстрой Костянтин Кіосе.