УКРАВТОДОР

Державне агентство автомобільних доріг України

» Прес-центр » Новини » Дніпропетровщина: старт робіт на ще одній ділянці дороги Р-73 Дніпро — Нікополь

Дніпропетровщина: старт робіт на ще одній ділянці дороги Р-73 Дніпро — Нікополь

 Роботи триватимуть на 18 км у Томаківському районі. Восени дорога радуватиме водіїв якісним та безпечним дорожнім покриттям.

Наразі підрядники вспушують існуюче дорожнє покриття, влаштовують шар щебенево піщаної суміші.

Попереду роботи з регенерації, влаштування вирівнюючого та верхнього шару асфальтобетонного покриття, влаштування з’їздів з автодороги, нанесення дорожньої розмітки, встановлення дорожніх знаків, влаштування металевого бар’єрного огородження.

Підрядник: ТОВ «УПП ІІ «УПС».

Автомобільна дорога Р-73 — автодорога регіонального значення що проходить територією Дніпропетровської та Запорізької областей.

Загальна протяжність автомобільної дороги у Дніпропетровській області — 56,2 км.
Цьогоріч вже влаштовано фінішний верхній шар дорожнього покриття на 20 км дороги Р-73 у Нікопольському районі.

На оновленій ділянці дорожники вже закінчують нанесення горизонтальної дорожньої розмітки та проводять роботи з водовідведення та влаштування прикромочних лотків.
Загальна протяжність автомобільної дороги у межах Запорізької області — 6,9 км на яких на замовлення Служби автомобільних доріг у Запорізькій області наразі також виконуються роботи з поточного середнього ремонту.

Шановні водії! Рух в місцях проведення робіт здійснюється в реверсному режимі, тож радимо бути уважними в місцях проведення робіт — дотримуватись швидкісного режиму та звертати увагу на попереджувальні знаки.